راهنمای کامل تبلیغات سالن زیبایی (۱۶ متن تبلیغات + ۵ متن نوبت دهی)

آنچه در این مقاله می خوانید...

اهمیت تبلیغات در بقای سالن زیبایی۹ روش مهم تبلیغات سالن زیبایی۱- تبلیغات شخصیتی۲- ثبت کردن مشخصات مکانی سالن در گوگل مپ۳-تبلیغات سالن زیبایی در اینستاگرام۴-تبلیغات پیامکی۵-تبلیغات آرایشگاه زنانه در بیلبورد ها۶-پخش تراکت۷-تبلیغات در گوگل ۸-تبلیغات سالن زیبایی در مزون ها۹- تبلیغات در آتلیه های عکاسی۱۶ متن جذاب برای تبلیغات پیامکی۵ متن نوبت دهی

تبلیغات سالن زیبایی برای بقای آرایشگاه چقدر مهمه و چه مزیت هایی دارد؟ هر چقدر از مزیت ها و اهمیت تبلیغات سالن زیبایی بگوییم باز کم است.

حتما برای شما هم اینگونه است که سالن زیبایی تان با رقیب تان در یک منطقه و با همان تجهیزات و امکانات باشد.

اما شما هر روز به دنبال مشتری هستید ولی رقیب تان چند خیابان آن طرف تر وقت سر خاراندن ندارد.

آنقدر مشتری دارد که ظرفیت اینکه مشتری جدید بگیرد را ندارد و آن قدر معروف است که همه آن را می شناسند.

و به آشنایان خود نیز سالن زیبایی اش را پیشنهاد میکنند.

همین سوال شما برای سایر آرایشگران نیز مطرح است.

سوال اینه که: با توجه به اینکه همه ی تجهیزات، امکانات و حتی کیفیت خدمات سالن زیبایی ما از رقبا بیشتره ولی باز آن ها مشتری های بیشتری دارند؟

حالا برای اینکه به جواب برسید به مثالی که میزنیم خوب دقت کنید.

مثال : فرض کنیم که شما در طبقه پنجم یک ساختمانی در یک منطقه پر جمعیت و شلوغ آرایشگاه تان را راه اندازی کردید.

آرایشگاه تان کاملا مجهز و خدماتی که میدید بهترین خدمات است.

با این حال در پائین ساختمان شما پر از مشتری و خانم هایی است که از جلوی شما رد میشوند و روح شان هم از شما و خدمات و امکاناتی که دارید خبر ندارد.

حالا شما از این موضوع مطلع شدید و فردای همان روز یک تابلوی شکیل و زیبا پائین ساختمان و در معرض دید عموم نصب کردید که معرف شما و خدمات تان است.

بعد از چند روز متوجه میشوید که خانم هایی که در همان منطقه سکونت دارند به شما مراجعه میکنند و یا برای شرایط رزرو نوبت با شماره تلفن سالن شما تماس میگیرند.

به اتفاقی که افتاد و شما توانستید مشتری بگیرید دقت کنید !!

نصب یک تابلوی تبلیغاتی ساده برایتان مشتری آورد، به این روش تبلیغ میگویند.

حالا برای اینکه از اهمیت تبلیغات برای آرایشگاه زنانه و انواع راه های تبلیغات سالن زیبایی بیشتر آشنا بشید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

اهمیت تبلیغات در بقای سالن زیباییبرای اینکه بهتر از اهمیت تبلیغات برای بقای سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه مطلع بشید در ابتدا بیایید دوباره به مثالی که در مقدمه گفتیم نگاهی کنیم .

اتفاقی که در بالا افتاد این بود که نصب یک تابلوی معرفی ساده توانست برای سالن مشتری جذب کند. و گفتیم که به این روش تبلیغ میگویند .

حالا اجازه بدید یکم بیشتر بهش بپردازیم . در واقع تبلیغ عملی هست که از آن برای ایجاد آشنایی و معرفی خودتان، سالن زیبایی و تمام امکانات، مزیت ها و خدماتی که ارائه میدهید به مخاطبان کسب و کارتان استفاده میشود.

هدف از تبلیغات اینه که مخاطبان با کسب و کار شما و مزیت هایی که برای شان در نظر گرفته اید آشنا بشوند.

نتیجه ی تبلیغات هم اینه که بعد از ایجاد آگاهی و شناخت، باعث جذب مشتری و مخاطبان شما میشود و تقاضا را بالا میبرد.

خب حالا که اطلاعات دقیق تری درباره تبلیغ داریم بهتره به موضوع اهمیت آن در بقای یک سالن زیبایی یا آرایشگاه زنانه بپردازیم.

بنابر این فرض کنیم که یک سال از افتتاح سالن گذشته و با مشتری های کمی که تابلوی تبلیغاتی جلوی در ساختمان برای تان جذب میکند سر میکنید و تبلیغات دیگه ای ندارید.

سر سال نگاهی به هزینه ها و درآمد ها میکنید و میبینید که با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و بالا رفتن قیمت دلار هر روز هزینه ها بالا میرود.

و تا بحال چند ملیون تومان هم در ضرر هستید ، چه میکنید؟

دقیقا اگر راه های مشتری گرفتن را بلد نباشید اولین برداشتی که از این وضعیت میکنید این است که دیگه فعالیت توی این زمینه برای تان منفعتی ندارد.

پس طولی نمیکشد که تصمیم میگیرید آرایشگاه را جمع کنید و سرمایه تان را بیرون بکشید تا بیشتر ضرر نکردید.

حالا فرض کنیم علاوه بر این که تابلو نصب کردید از چند راه دیگه سالن خود را تبلیغ کردید و آنقدر مراجع و مشتری دارید که نزدیک ترین نوبت دهی تان به مشتری برای ماه آینده است.

و سر سال نگاهی به هزینه ها و درآمد سالن که میکنید از درصد سودی که کردید ذوق زده میشید و تصمیم میگیرید برای سال آینده تبلیغات گسترده تری برای سالن انجام بدید و مشتری های بیشتری جذب کنید.

۹ روش مهم تبلیغات سالن زیباییبعد از اینکه از اهمیت تبلیغات در بقای سالن زیبایی و آرایشگاه های زنانه اطمینان یافتید.

وقتش رسیده که با راه ها و روش های تبلیغات آرایشگاه زنانه آشنا شده و از آن استفاده کنید.

بعد از تاسیس آرایشگاه زنانه ، قبل از هر چیزی باید بدانید انتخاب روشی پر بازده در تبلیغات به میزان بودجه و مخاطب های هدف شما بستگی دارد.

که در مورد سالن های زیبایی دو نوع تبلیغ کلی داریم.

نوع اول تبلیغ آفلاین مثل : پخش تراکت و تبلیغات بیلبوردی و نوع دوم تبلیغات آنلاین مثل: تبلیغ در گوگل، اینستاگرام و تلگرام و .. هستند.

در گذشته بدلیل اینکه هنوز اینترنت در جامعه جا نیفتاده بود از روش هایی برای تبلیغات محلی و کوچه بازاری استفاده میشد که در آن اینترنت نقشی نداشت .

به این نوع تبلیغات تبلیغات آفلاین میگفتند.

مثلا اگر به مثالی که در مقدمه زدیم دقت کنید برای تبلیغات محیطی از تابلو استفاده شد که باعث جذب مشتریان بومی سالن زیبایی از منطقه میشد.

اما حالا با نقش موثری که اینترنت در زندگی مردم و تبلیغات پیدا کرده شاهد ظهور تبلیغاتی هستیم که اینترنت نقش مهمی در اجرای آن دارد که به این روش ها تبلیغات آنلاین میگویند.

برای مثال تبلیغ سالن زیبایی در رسانه های اجتماعی مثل فیس بوک، اینستاگرام و تلگرام و غیره که اجرای تمام اینها نیازمند بستر اینترنت است.

اکنون که با نوع آن ها آشنا شدید، بیایید معطل نکنیم و مستقیم به سراغ معرفی ۹ روش مهم تبلیغات آرایشگاه زنانه بپردازیم.

۱- تبلیغات شخصیتی


شاید باورش سخت باشد ولی باید بدانید که یکی از پایه ای ترین و مهم ترین عاملی که باعث جذب و وفادار سازی مشتری برای سالن شما میشود شخصیت، اخلاق و نحوه برخورد با مشتریان است.

اجازه بدید با یک مثال شروع کنیم . یادتان می آید که برای کوتاهی موهایتان به آرایشگاهی رفته باشید و با بد رفتاری پرسنل یا آرایشگری مواجه شوید؟

چه احساسی داشتید ؟ قطعا برداشت مثبتی نداشته اید و دفعه ی بعد به آن آرایشگاه نمی روید.

حالا برعکس با سالنی که دارای آرایشگر خوش برخورد و خوش اخلاق است آشنا شدید.

در مراجعه ی بعدی تان به طور قطع در بین دوستان تان به ستایش نحوه برخورد و شخصیت آرایشگران آن سالن مشغول میشوید.

در نتیجه آنها نیز جذب سالن میشوند و این خصوصیات در بین همکاران و مشتریان تان به صورت دهان به دهان میچرخد و و برای تان رایگان تبلیغ میکنند.

به این نوع از تبلیغات ” تبلیغات دهان به دهان ” میگویند که تاثیر مهمی در جذب افراد و برداشت آن ها نسبت به شما و سالن زیبایی تان دارد.

در ضمن بهترین شیوه ی استفاده موثر از تبلیغات دهان به دهان این است که ایجاد انگیزه کنید.

یعنی برای کسانی که برای تان مشتری می آوردند تخفیف ها و هدیه های خوب در نظر بگیرید.

به این روش هم ” تبلیغات ارجاعی” میگویند که کاربرد خوبی دارد و استفاده زیادی از آن میشود.

فقط کافیست اعتماد مشتری را جلب کنید و به آن انگیزه بدهید ، تمام ، بقیه کار را مشتری میکند.

۲- ثبت کردن مشخصات مکانی سالن در گوگل مپبهترین موقعیت برای تبلیغات رایگان سالن زیبایی تان به مشتری هایی که در منطقه شما به دنبال یک آرایشگاه زنانه میگردند ثبت موقعیت مکانی یا لوکیشن سالن زیبایی تان در بستر سایت گوگل مپ است.

موتور جستجوی گوگل با توجه به الگو ریتمی که دارد برای کاربر هایی که در یک شهر، استان یا یک منطقه مکانی خاص مثلا مثل: تهران یا شیراز کلمه ” سالن زیبایی ” را جستجو میکنند.

با توجه به لوکیشن کاربر، موقعیت مکانی و مشخصات نزدیک ترین سالن های زیبایی که در آن محل وجود دارد را به کاربر نشان میدهد.

در واقع سیستم گوگل طوری است که بر اساس موقعیت جغرافیایی کاربر نتایج را به آن نشان میدهد.

به عنوان مثال فرض کنیم ما در منطقه یک تهران هستیم و دنبال یک سالن زیبایی میگردیم.

در گوگل کلمه ” سالن زیبایی ولنجک ” را جستجو میکنیم و نتایجی که بر اساس موقعیت ما نشان میدهد طبق تصویر زیر است:پس با ثبت موقعیت مکانی سالن زیبایی و مشخصات واقعی آن در گوگل به همراه تصاویری از داخل سالن لاین های موجود و نمونه کار ها  باعث میشویم که در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده بشیم.

مشخصاتی مثل: اسم ، آدرس ، آدرس وب سایت ، شماره تلفن، ساعات کاری و… که برای ثبت در گوگل مپ ضروری هستند.

و باعث میشود از این طریق مشتری جذب کنیم و به نوعی مشتری با دیدن شما در گوگل اعتماد بیشتری نیز میکند.

و باعث افزایش اعتبار سالن تان میشود.

۳-تبلیغات سالن زیبایی در اینستاگراماین روز ها محبوبیت استفاده از فضای مجازی، مخصوصا شبکه های اجتماعی در زندگی مردم بسیار بالاست و افراد زیادی عضو این شبکه ها هستند و فعالیت میکنند.

به دلیل حضور گسترده و پر رنگ مردم در شبکه های اجتماعی مثل : اینستاگرام ، بسیاری از کسب و کار ها برای معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات شان در این شبکه ها عضو میشوند.

عضویت در اینستاگرام رایگان است و ایجاد پست و محتوای تبلیغاتی در آن محدودیتی ندارد و به دلیل اینکه پست ها و استوری های آن در قالب ویدیو و فیلم است.

براحتی میتوان با ایجاد پست ها و استوری های جذاب، مخاطبان علاقمند به محصولات و خدمات سالن زیبایی را جذب کرد.

در یک کلمه با اینستاگرام میتوانید رایگان دیده شوید و مشتری بگیرید.

وقتی نگاهی به افراد دور و برتان بیندازید از هر صد نفر کمتر کسی پیدا میشود که اینستاگرام نداشته باشد.

بنابراین خیلی راحت می توان از این بستر کاملا رایگان برای دیده شدن و مشتری گرفتن استفاده کرد.

به همین منظور یک صفحه به اسم سالن زیبایی تان ایجاد می کنید و با تولید محتوای مستمر ( پست و استوری گذاشتن ) فالوور ها و مخاطبان علاقمند را جذب کنید و براحتی مشتری بگیرید.

اگر نمیدانید درباره چه چیزهایی پست و استوری منتشر کنید ، نگران نباشید و به مثالی که میزنیم دقت کنید.

به عنوان مثال شما میتوانید از نمونه کارهایی که در سالن انجام میدهید و پشت صحنه های انجام خدمات پست های ویدیویی و عکس هایی را تهیه کنید.

همچنین میتونید پست های آموزشی منتشر کنید و به معرفی آرایشگران و تخصص هایشان و نیز مزیت هایی که در سالن ارائه میدهید ،مانند: تخفیف ها و قیمت های مناسب و غیره بپردازید.

میتوانید هر چند وقت یک بار یک موضوع را انتخاب کنید و درباره آن لایو بگیرید و به سوالات پاسخ بدید.

این موضوع میتواند آموزشی باشد یا میتواند شرایط رزرو نوبت و دریافت خدمات باشد.تبلیغات سالن زیبایی


صفحه( پیج) اینستاگرام تان در تبلیغات آرایشگاه زنانه باید منظم و با گرافیک خوبی باشد تا بتوانید فالوور های زیادی جذب کنید.

در واقع کلیدی ترین نکته که وجود دارد فعالیت مستمر و تولید محتوای با کیفیت است به قدری که بتواند علاقمندان زیادی را جذب کند.

حالا بعد از اینکه پیج تان به نون و نوایی رسید ( از آب و گل در آمد) و فالوور خوبی جذب کرد، میتوانید در پیج های معروف و افرادی که به آن ها بلاگر یا اینفلوئنسر میگویند تبلیغ کنید.

تبلیغ در پیج های پر بازدید در کنار تولید محتوای مستمر بازدهی خیلی خوبی برای تان خواهد داشت و میتوانید مخاطبان زیادی را جذب کنید و مشتری بگیرید.

البته باید در جریان باشید که اعتماد در فضای مجازی و پرداخت پول بابت تبلیغات بدون هیچ روند قانونی ای که قابل پیگیری باشد بسیار مشکل است پس مراقب باشید.

۴-تبلیغات پیامکییکی از ارزان ترین روش های تبلیغات آفلاین آرایشگاه زنانه که خیلی سریع تر از بقیه روش ها جواب میدهد همین تبلیغات پیامکی است.

در این روش شما میتوانید مشخص کنید که مخاطب تان خانم یا آقا باشد.

چه سنی داشته باشد و شغل شان چه باشد و حتی در کدام محله ساکن باشند.

در واقع شما میتوانید به طور کامل مشخص کنید که تبلیغات تان به دست چه کسانی برسد.

شما میتوانید به تفکیک شهر ، محله و کوچه به کوچه با روش ارسال پیامک منطقه ای پیامک ارسال کنید.

اینطور شما میتوانید تمام کسانی که در اطراف شما هستند و اطمینان دارید که به مشتری شما تبدیل میشوند را به صورت دقیق مورد هدف قرار بدهید و به مشتری تبدیل کنید.

کاربرد تبلیغات پیامکی این است که شما میتوانید از طریق پیامک تخفیفات خود را ارائه کنید و با مشتری های خود تعامل بیشتری داشته باشید و آن ها را به مشتریان وفا دار تبدیل کنید.

همچنین میتوانید در روزهای شلوغ سال مثل : مناسب های خاص و عید ها و… پیامک های را به همراه کد های تخفیف برای جذب بیشتر مشتری ارائه کنید.

در ضمن اگر شما هم به دنبال این هستید که از چه متن هایی در تبلیغات پیامکی استفاده کنید نگران نباشید در ادامه ۱۶نمونه متن پیامکی جذاب و شگفت انگیز خدمتتان ارائه میدهیم.

۵-تبلیغات آرایشگاه زنانه در بیلبورد هاقطعا برای شما هم پیش آمده که از خیابانی در حال گذر هستید که با تابلوهای بزرگی که در اطراف و جاهای پر بازدید آن نصب شده و برند یا کسب و کاری را معرفی میکند روبرو شوید.

شاید شما یا مخاطب تان تبلیغات دیگه را بتوانید نادیده بگیرید و توجهی نکنید ولی به یک بیلبورد تبلیغاتی جذاب و بزرگ که یک سالن زیبایی را تبلیغ میکند نمیتوانید بی توجه باشید.

استفاده ار تبلیغات بیلبوردی چند مزیت دارد ، مانند:

۱-به دلیل قدرت نمایش بصری زیادی که دارد، تاثیر زیادی بر مخاطبان میگذارد.

۲-مخاطب و عابر با دیدن بیلبورد تبلیغاتی شما در خیابان های شهر، حس راحتی و اعتماد بیشتری نسبت به برند شما میکند.

۳- میتواند در عرض چند ثانیه مخاطبان زیادی را هدف قرار دهد.

۴- به دلیل اینکه تبلیغ تان حداقل چندین بار در روز دیده میشود، باعث میشود برند تان در ذهن ها ماندگار شود.

البته هزینه تبلیغات بیلبوردی کمی گران است اما شک نکنید ارزشش را دارد.

چون مهم ترین مزیت آن این است که کاربر نمیتوان آن را نادیده بگیرد و سریع جذب آن میشود.

البته اجازه بدهید نکته خیلی مهمی در باره متن بیلبورد ها را با مثال خدمت تان ارائه کنیم.

فرض کنید در خیابان چشمتان به یک بیلبورد بزرگ و شلوغ افتاد.

به طور قطع وقت برای خواندن کلی متن نمی گذارید و خیلی سریع آن را نادیده میگیرید. پس بنابراین متن تبلیغ باید کوتاه و روان باشد تا در چند ثانیه خوانده شود و در ذهن بماند.

مانند مثال زیر :


تبلیغات سالن زیبایی ، تبلیغات بیلبوردی

۶-پخش تراکت


پخش تراکت هم جزو تبلیغات آفلاین آرایشگاه زنانه حساب میشود و مناسب کسب و کار هایی است که مشتری برای دریافت خدمات باید به صورت حضوری مراجعه کند.

این روش از قدیم تا به الان روش خوب و پر بازده ای است البته شاید فکر کنید که این روش قدیمی شده باشد.

بله با آمدن روش های جدید تر، این روش قدیمی شده اما هنوز پر بازده است و عده زیادی از آن غافل میشوند.

تراکت برای اینکه نظر مخاطب را جلب کند باید طراحی جذابی داشته باشد تا بتواند تاثیرگذار و پر بازده باشد.

پس توصیه میکنیم از اهمیت پخش تراکت غافل نشید.

۷-تبلیغات در گوگلاگر یادتان باید پیش تر گفتیم که با ثبت موقعیت مکانی آرایشگاه در گوگل هر وقت در اطراف شما کسی بدنبال سالن زیبایی باشد شما در نتایج به او نشان داده میشوید.

حالا علاوه بر آن، راه های تبلیغاتی دیگه ای در گوگل وجود دارد تا بتوانید مشتری جذب کنید.

همانطور که شما در گوگل بدنبال مشتری میگردید، مشتری نیز بدنبال شماست.

گوگل سرویسی را به عنوان ” Google Ads ”  به مخاطبین خود ارائه میدهد.

کاربرد این سرویس تبلیغات وب سایت هایی است که میخواهند در یک یا چند کلمه کلیدی دیده شوند.

مثلا : فرض کنید کلمه ای را داخل گوگل سرچ میکنید که یک سری نتایج به صورت اتوماتیک به شما نمایش داده میشود.

در بین این نتایج نتایجی نشان داده میشود که در کنار آن کلمه ” ad ” قرار دارد.

این نتیجه، حاصل استفاده از همان سرویسی است که گوگل برای تبلیغ وب سایت های کاربران ارائه میدهد.

نکته مهم اینه که شما برای استفاده از این تبلیغات باید دارای وب سایت باشید.

امروزه هزینه وب سایت زدن و نگه داری از آن خیلی بالاست و توصیه میکنیم اگر در استان های شلوغ و پر جمعیتی هستید و مخاطبان بالایی دارید و یاد خدمات در محل انجام میدهید، اقدام به راه اندازی وب سایت کنید.

در غیر این صورت از راه های تبلیغاتی ارزان تر مثل : تبلیغات پیامکی استفاده کنید.

سرویس “google ad”  از پر بازده ترین روش های تبلیغات آنلاین محسوب میشود و اولین قدم برای استفاده از آن ایجاد وب سایت است.

تبلیغات گوگل به این صورت است که وقتی مخاطب تان کلمه ای مانند” بهترین سالن زیبایی تهران” را جستجو میکند، شما نیز در بین نتایج صفحه اول به مخاطب نمایش داده میشوید.
تبلیغات سالن زیبایی


چون کاربر میداند که بدنبال چیست احتمال اینکه بر روی تبلیغ شما کلیک کند خیلی بالاست.

 ۸-تبلیغات سالن زیبایی در مزون هامزون در واقع به خیاط خانه ای میگویند که در آن لباس ها و مدل های آن طبق سفارش مشتری و هر آنچه در ذهن دارد آماده شده و ارائه میگردد.

تفاوت اصلی مزون با فروشگاه ها و بوتیک ها در این است که بوتیک و فروشگاه معمولا در سطح شهر و در دسترس هستند.
اما مزون ها به صورت گسترده در دسترس نیستند.

فرق دیگه ای که دارند این است که در بوتیک و فروشگاه لباس ها و انواع کیف و کفش بر اساس مدل و رنگ موجود فروخته میشود و امکان سفارشی سازی مدل و ایجاد تغیرات دل خواه مشتری بر آن ها وجود ندارد.

اما مزون ها مخصوص افراد خاص و سخت پسند است و مکانی مناسب برای سفارشی سازی مدل لباس ها برای مشتری و ایجاد تغیرات دلخواه برای مشتری است.

خب همانطور که میدانید مزون ها مخصوص خانم ها و مراجعه عروس هاست.

بسیاری از خانم ها برای تهیه لباس خود و لباس های مجلسی خود به مزون ها مراجعه میکنند.

بنابر این مزون مکان مناسبی برای تبلیغات سالن زیبایی و خدمات تان به مشتریان خاص و خانم های خوش سلیقه است.

نکته جالب اینجاست که همکاری با مزون ها در دراز مدت سود خیلی خوبی برای شهرت سالن نیز دارد.

به همین منظور شما میتوانید یک سری کارت های تخفیف ساده و شیک که شامل: اسم سالن، آدرس،لیست خدمات و لاین ها و نیز درصد تخفیف برای مشتری هایی که این کارت را در اختیار دارند باشد.

با این روش شما میتوانید به صورت دو طرفه با مزون های لباس نیز همکاری خیلی خوبی در راستای پیشرفت سالن و نیز شناخته شدن آن داشته باشید.

۹- تبلیغات در آتلیه های عکاسیهمانطور که میدانید تمام آتلیه های عکاسی کار عکاسی از عروس ، عکاسی از مدلینگ، عکاسی خانم ها، عکاسی مراسمات و… را انجام میدهند.

اگر شما در سالن زیبای خود یک آتلیه یا استودیوی عکاسی دارید خیلی عالیست اما این دلیل نمیشود که از فضای خوب و پر مشتری آتلیه های دیگر برای جذب مشتری سالن زیبایی استفاده نکنید.

راه تبلیغات آرایشگاه زنانه در آتلیه های عکاسی نیز مانند مزون هاست.

باید کارت های تخفیف ویژه و زیبایی را تهیه کنید و در اختیار آتلیه های عکاسی قرار دهید.

آتلیه ها طبق توافقی که با شما دارند اقدام به دعوت مشتریان و توزیع هدفمند این کارت ها میکنند.

در نتیجه مشتریانی آماده برای تان به ارمغان می آورد.

شاید تصور کنید که درخواست تبلیغ از آتلیه ها کاری غیر حرفه ایست اما باید این را بدانید برای حرفه ای شناخته شدن لازم است تا حرفه ای تبلیغ کنید.

پس باور های غلط را دور بریزید و برای دیده شدن و جذب مشتری بیشتر تلاش کنید تا شاهد سود آوری و افزایش در آمد سالن زیبایی تان باشید.

به قسمت جذاب یعنی به بخش معرفی متن های تبلیغات پیامکی و متن های مخصوص سیستم نوبت دهی برای مشتریان آرایشگاه رسیدیم.

۱۶ متن جذاب برای تبلیغات پیامکی


برای اینکه بتوانید یک پیامک تاثیر گذار و جذاب برای مخاطبان ارسال کنید باید از متن های جذاب به همراه شعارهای تبلیغاتی سالن زیبایی تان استفاده کنید.

بیشتر پیامک های ارسالی انبوه به منظور اطلاع رسانی مشتریان و ارائه تخفیف های جذاب و جذب مخاطبان به مراجعه و نوبت گیری استفاده میشود.


۱- با ما زیبایی ات را به رخ بکش

 به مناسبت روز مادر ارائه تخفیف ۳۵ درصدی در تمامی لاین های آرایشی( نام سالن زیبایی)
آدرس مراجعه: …
زمان مراجعه: …
تلفن نوبت دهی : …
آدرس شبکه اجتماعی یا نمونه کارها: …۲- راهی به سوی جذاب شدن

این هفته عروسی دعوتی ؟
این بهترین فرصته برای اینکه از تخفیف ۳۰ درصدی ( نام سالن ) استفاده کنی . با یک بار تجربه مشتری دائم میشی.

رزرو نوبت : ۰۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹


۳- یک زن برای تغییر نیاز به کوتاه کردن مو هایش دارد

(نام سالن زیبایی ) با ارائه تخفیف ۲۰ درصدی در لاین کوتاهی مو شما را به زیباتر شدن دعوت میکند.

آدرس: …
تلفن نوبت دهی : …


۴- به مو هایت زندگی ببخش

(نام سالن زیبایی، مثلا : سالن زیبایی حنا ) با ارائه تخفیف ۳۵ درصدی در لاین رنگ و مش و کوتاهی مو شما را به زیباتر شدن دعوت میکند.

آدرس: …
تلفن نوبت دهی : …


۵-با دست هایت دلبری کن

با تخفیف ۳۰ درصدی لاین کاشت ناخن ( نام سالن زیبایی) ناخن های زیبایی داشته باشید.

همین حالا نوبت بگیر: ( شماره تماس)
آدرس: …


۶-زیبایی را به چهره خود هدیه کنید

سالن زیبایی ( اسم سالن) با ارائه تخفیف ۲۵درصدی در تمامی لاین های خود شما را به زیبا تر شدن دعوت میکند. همین حالا بگیر.

آدرس: …
تلفن نوبت دهی: …


۷- زیبایی را با ما تجربه کن

اگر دنبال آرایشگاهی میگردی که مشتری دائمیش بشی پس یه سری به ( سالن زیبایی ) بزن.
تخفیف ۳۰ درصدی در تمامی لاین ها.

آدرس : …
تلفن نوبت دهی: …


۸- نگران سلامتی پوستت هستی ؟

با مراجعه به ( سالن زیبایی) و دریافت تخفیف ۲۵ درصدی در لاین پاکسازی پوست دیگه نگران سلامتی پوستت نباش.

آدرس : …
تلفن نوبت دهی : …


۹- کف پاهات ترک میزنه؟

دیگه لازم نیست نگران باشی. با مراجعه به ( سالن زیبایی ) ۳۵ درصد تخفیف در لاین کف سابی و پدیکور بگیر و دیگه نگران ترک کف پاهات نباش.

آدرس: …
تلفن نوبت دهی : …


۱۰- دوس داری مژه های پر پشتی داشته باشی؟

سالن زیبایی ( نام سالن ) با ارائه تخفیف ۲۵ درصدی در لاین اکستنشن مژه به همراه کادری مجرب از شما دعوت میکند تا برای زیباتر شدن چشم هایتان اقدام کنید.

آدرس: …
تلفن نوبت دهی : …


۱۱- دوست داری ابرو های پر پشتی داشته باشی؟

سالن زیبایی ( نام سالن ) با ارائه تخفیف ۲۵ درصدی در لاین ابرو به همراه کادری مجرب از شما دعوت میکند تا برای زیباتر شدن چهره و ابرو هایتان اقدام کنید.

آدرس: …
تلفن نوبت دهی : …


۱۲- از رژ لب زدن خسته شدی؟

سالن زیبایی ( نام سالن زیبایی ) با ارائه تخفیف ۳۰ درصدی در لاین آرایش دائم از شما دعوت میکند تا زیبایی تان را دائمی کنید.

آدرس : …
تلفن نوبت دهی : ….


۱۳- دوست داری موهاتو چه مدلی ببافی ؟

اگر دوست داری مو هاتو به مدل های روز دنیا ببافی به لاین بافت موی سالن زیبایی ( نام سالن ) سر بزن و از تخفیف ۲۰ درصدیش هم بهره مند شو.

آدرس:  ….
تلفن نوبت دهی : …


۱۴- دوست داری موهات صاف و نرم بشه؟

اگر دوست داری موهات صاف و نرم بشه یه سری به لاین صافی و کراتین موی سالن زیبایی ( نام سالن ) بزن و از تخفیف ۳۰ درصدیش هم استفاده کن.
یک فنجان قهوه هم مهمون ما باش .

آدرس : …
تلفن نوبت دهی : …


۱۵- زیبایی را از ما هدیه بگیر

سالن زیبایی ( نام سالن ) با ارائه ۳۵ درصد تخفیف در خدمات تمامی لاین های زیبایی خود از شما برای زیباتر شدن دعوت می نماید.
یک فنجان دم نوش هم مهمون ما باش
آدرس: …
تلفن تماس : …


۱۶-نمیدونی موهاتو چه مدلی بزنی؟

سالن زیبایی ( نام سالن ) با ارائه تخفیف ۲۵ درصدی در لاین کوتاهی مو و مشاوره رایگان به شما بهترین مدل های روز دنیا را پیشنهاد میکند.
اینگونه زیباتر شو.
یک فنجان چای هم مهمون ما باش.

آدرس : …
تلفن نوبت دهی : …متن تبلیغاتی برای معرفی لاین ها و مهم تر از همه جذب مشتریان برای رفع نیاز هایشان طراحی میشود و دارای یک فرمول مشخص است.

فرمول پیامک نویسی تبلیغاتی برای اینستاگرام شامل :

مرتب نویسی + کال تو اکشن ( فراخوانی برای اقدام) + لهن ساده و صمیمی + چند هشتک مناسب


فرمول پیامک نویسی تبلیغاتی شامل :

یک شروع جذاب + زبان و لحن ساده و خودمانی + کال تو اکشن( خواسته ی مشخص یا CTA  ) + پیشنهادی وسوسه انگیز

۵ متن نوبت دهی۱- تو شب عروسیت بی نقص باش

تخفیف ۳۵ درصدی لاین میکاپ عروس سالن زیبایی ( نام سالن ) با جدید ترین متد های روز دنیا و کادری مجرب.

برای رزرو نوبت به آدرس زیر مراجعه کن و یا با تلفن نوبت دهی ما تماس بگیر.

آدرس: …
تلفن نوبت دهی : …


۲-سلام ” نام مشتری” عزیز

در روز های شنبه تا سه شنبه این هفته  با رزرو نوبت در لاین های کاشت ناخن و ماساژ و پاکسازی پوست ( سالن زیبایی ) ۲۰ درصد تخفیف دریافت کنید.

برای رزرو نوبت لاین پاکسازی پوست : عدد ۱
رزرو نوبت لاین کاشت ناخن : عدد ۲
را ارسال کنید.


۳- سلام ( نام مشتری ) عزیز

وقت ترمیم ناخن های شما در ( سالن زیبایی ) فرا رسیده برای رزرو نوبت و دریافت تخفیف ۲۵ درصدی در روز های سه شنبه تا پنجشنبه این هفته عدد ۱ را ارسال کنید.۴- خانم ” نام مشتری ” عزیز تولدت مبارک

سالن زیبایی ( نام سالن ) به مناسبت تولدتان خدمات اصلاح صورت رایگان + ۳۰ درصد تخفیف خدمات ناخن برایتان در نظر گرفته. جهت رزرو نوبت در روز تولدتان عدد ۱ را ارسال کنید.


۵- وقتش رسیده رنگ موها تو احیا کنی !!

برای رزرو نوبت در لاین رنگ و لایت سالن زیبایی آوا و دریافت تخفیف ۲۵ درصدی در روز های شنبه تا دو شنبه این هفته عدد ۱ را ارسال کنید.
جمع بندی


تا اینجا به اهمیت تبلیغات در بقای سالن های زیبایی و ارائه انواع روش های تبلیغ آن پرداختیم.

همچنین ۱۶ متن جذاب و مختلف برای استفاده در پیامک های تبلیغاتی را ارائه کردیم.

۵ متن نمونه متن نوبت دهی را هم برای شما ارائه نمودیم.

بعلاوه از فرمول های پیامک نویسی تبلیغاتی در اینستاگرام و پیامک های تبلیغاتی نیز رو نمایی کردیم.

امیدواریم با استفاده از این مطلب قدمی در راستای پیشرفت سالن زیبایی تان بردارید.
و همواره در مسیر رشد تان ثابت قدم بمانید.

مجموعه دورانس شما را به خرید بهترین تجهیزات آرایشگاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *