مرکز پخش عمده صندلی میکاپ آرایشگاهی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات صندلی میکاپ آرایشگاه :  پخش عمده صندلی میکاپ آرایشگاهی :

صندلی میکاپ در آرایشگاه ها جزء مهم ترین وسایل می باشد. این اهمیت به قدری است که می تواند در جلب رضایت مشتری تاثیر مستقیم داشته باشد. مرکز پخش عمده صندلی میکاپ آرایشگاهی دورانس با ارائه صندلی های میکاپ در انواع مدل ها می تواندتسلط میکاپ کار و راحتی مشتری را تضمین نماید. صندلی میکاپ آرایشگاه برای آرتیست ها و آرایشگرانی که می خواهند در زمینه تتو ابرو، میکاپ، اکستنشن مژه و ابرو کار کنند، انتخابی بسیار مناسب است.

صندلی میکاپ را می توان به حالت نشسته یا خوابیده مورد استفاده قرار داد. این محصول فوق العاده با داشتن پشتی، حس راحتی را به مشتری شما هدیه می دهد و در نتیجه مشتری می تواند با خیالی راحت بر روی آن بشنیند.

همان طور که می دانید در دیزاین آرایشگاه از عناصر و اجزای مختلفی استفاده می شود. به طور کلی حفظ قاعده مندی در دیزاین سالن های زیبایی اهمیت زیادی دارد. صندلی میکاپ می تواند در سالن زیبایی، آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی به کار گرفته شود. در کلیه این مکان ها از ویژگی های زیادی برای دکوراسیون این صندلی ها کمک گرفته می شود

 

«مجموعه دورانس حاصل تفکری رضایت گرا و زیبایی محور است»

 

 

مرکز پخش عمده صندلی میکاپ آرایشگاهی دورانس

 

مشخصات صندلی میکاپ آرایشگاه :

خرید صندلی میکاپ برای آرایشگاه بسیار مهم می باشد. صندلی میکاپ دارای فومی از جنس قالبی سرد با ارگونومی مناسب می باشد.

صندلی میکاپ از نظر شکل ظاهری با دیگر صندلی ها متفاوت است. برای انتخاب این صندلی ها ویژگی های مختلفی مد نظر قرار می گیرد.

صندلی های میکاپ دارای قابلیت تنظیم درجه می باشند. قابلیت تنظیم درجه صندلی آرایشگاهی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید صندلی را به راحتی به سمت بالا، پایین، چپ و هم چنین راست جابجا کنید. همچنین برای راحتی سر، این نوع صندلی ها به تکیه گاهی به خصوص برای سر مجهز شده اند.صندلی میکاپ جک دار با داشتن جک، قابلیت تنظیم ارتفاع را فراهم کرده است که آن را می توان با توجه به قد آرتیست و راحتی و تسلط او تنظیم نمود. مرکز پخش عمده صندلی میکاپ آرایشگاهی دورانس با متخصصان برتر می تواند کار شما را در انتخاب صندلی میکاپ مورد نظرتان راحت تر کند.

 

(مجموعه دورانس یکی از مراکز معتبر مرکز فروش صندلی میکاپ در تهران می باشد )

 

مرکز پخش عمده صندلی میکاپ

 

  پخش عمده صندلی میکاپ آرایشگاهی :

زمانی که شما قصد تاسیس یک آرایشگاه جدید را دارید، مسلما به وسایل مورد نیاز در آرایشگاه خود فکر کرده اید و در پی خرید آن ها هستید.

صندلی میکاپ در آرایشگاه ها جزء مهم ترین وسایل می باشد. این اهمیت به قدری است که می تواند در جلب رضایت مشتری تاثیر مستقیم داشته باشد. بنابراین برای انتخاب این صندلی ها بهتر است از هوش و درایت خود کمک بگیرید

و در انتخاب آن می توانید با مجموعه حرفه ای دورانس مشاوره کنید تا انتخاب شما هیچ گاه به پشیمانی خاتمه نیابد.

مجموعه دورانس شما را به خرید بهترین تجهیزات آرایشی و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

علی قرنلی

مدیریت مجموعه دورانس فعالیت در حوزه های تجارت و آنلاین مارکتینگ 

مجموعه دورانس شما را به خرید بهترین تجهیزات آرایشگاهی و سالن زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید