مجموعه دورانس شما را به خرید بهترین تجهیزات آرایشی و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت جدید تجهیزات کامل کاشت ناخن

آنچه در این مقاله می خوانید...

خاصیت انواع تجهیزات کامل کاشت ناخنخرید مستقیم تجهیزات کامل کاشت ناخن تهران

تجهیزات کامل کاشت ناخن با قیمت جدید عرضه می شود. این تجهیزات را می توانید به صورت اینترنتی سفارش دهید. زیبایی ظاهری دستها به خصوص ناخن ها از دیرباز مورد توجه خانم ها بوده است. داشتن ناخن های یکدست و بلند همیشه با جذابیت های زیادی روبه رو بوده است. امروزه این جذابیت ها را می توان به کمک تجهیزات کاشت ناخن چند برابر کرد. برای خرید این تجهیزات کافیست به سایت ما مراجعه و انواع مختلف آن را با قیمت روز سفارش داده و خریداری نمایید. 

قیمت جدید تجهیزات کامل کاشت ناخن

خاصیت انواع تجهیزات کامل کاشت ناخن

خاصیت انواع تجهیزات کامل کاشت ناخن

هر یک از انواع تجهیزات مورد استفاده برای کاشت ناخن از لحاظ خاصیت و کارایی با یکدیگر تفاوت دارند. مهمترین ابزاری که امروزه برای کاشت ناخن نیاز است شامل ضد قارچ، پرایمر و پودر کاشت ناخن، لیکوئید و پودرهای رنگی و… می باشد. خاصیت کاشت ناخن و فواید آن را در ادامه بیان خواهیم کرد. به عنوان مثال خاصیت ضد قارچ های مورد استفاده در کاشت ناخن در این است که به کمک آنها می توان از ایجاد قارچ و عفونت های ناشی از کاشت ناخن جلوگیری نمود.

پرایمرها محلول هایی با خاصیت چسبندگی هستند. از آن برای چسباندن بین ناخن و مواد استفاده می شود و به سه دسته اسیدی، اسید متوسط و غیر اسیدی تقسیم بندی می شوند. هر چقدر مقدار پرایمر بیشتر باشد سوزش دست بیشتر اما چسبندگی ناخن افزایش می یابد.

پودرهای مورد استفاده در رنگ آمیزی ناخن از ترکیب پودرهای طبیعی و محلول لیکوئید درست می شوند. از خواص پودرهای طبیعی آن است که کمترین ضرر و حساسیت را برای پوست ایجاد می کنند.

کیفیت لیکوئید کاشت در کیفیت نهایی کار بسیار موثر است. لیکوئیدهای دندانپزشکی ارزان قیمت ترند اما خیلی زود سبب زردی ناخن ها شده و آن را شکننده می سازد. بهترین نوع آن دیر خشک بوده، قیمت بالایی دارند اما بسیار بادوام هستند. 

خرید مستقیم تجهیزات کامل کاشت ناخن تهران

خرید مستقیم تجهیزات کامل کاشت ناخن تهران

تجهیزات کامل کاشت ناخن تهران را می توانید به صورت مستقیم از طریق سایت ما سفارش دهید. می توانید خرید کاشت ناخن را آنلاین انجام دهید. در سایت انواع ابزارهایی که لازمه کاشت هستند از بهترین برندها با مناسب ترین قیمت ها عرضه شده است. با جستجو در میان انواع این تجهیزات می توانید بر اساس نوع کار و نیازی که دارید یک یا چند نمونه را سفارش دهید.

به دلیل عرضه بدون واسطه نرخ تجهیزات پایین تر از قیمت بازار بوده و برای کسانی که حرفه ای به کار کاشت ناخن مشغول هستند، خرید اینترنتی صرفه اقتصادی بیشتری خواهد داشت. در زمان خرید می توانید سفارشات خود را به صورت عمده هم ثبت کنید و از تخفیف محصولات نهایت استفاده را ببرید.

علی قرنلی

من در حوزه تجهیزات ارایشی و زیبایی فعالیت دارم .

مجموعه دورانس شما را به خرید بهترین تجهیزات آرایشگاهی و سالن زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید