صندلی پدیکور ساده قیمت مناسب تهران | دورانس

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت انواع صندلی پدیکورفروش انواع صندلی پدیکور

صندلی پدیکور قیمت مناسب از نوع ساده در استان تهران و سایر استان ها بسیار وجود دارد که بعضی از آن ها فاقد ضمانت و گارانتی پس از فروش نیز میباشند که خب این یکی از معضلات موجود در بازار و عوامل تخریب کیفیت و افت قیمت محصولات است.
مجموعه دورانس برای حل این مشکل و نیاز بازار ، اقدام به ارائه بهترین محصولات ، تجهیزات آرایشگاهی و تجهیز هدفمند سالن ها میکند تا بتوانیم کشورمان را لااقل در صنعت زیبایی و آرایشگاهی رشد و پیشرفت دهیم.

قیمت انواع صندلی پدیکور

قیمت انواع صندلی پدیکور
قیمت صندلی پدیکور بستگی به عوامل مختلفی دارد که هنگام خرید باید هوشیارانه عمل کنید و حتما به این نکات توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید .
یکی از عوامل موثر در قیمت گذاری این صندلی ها ابعاد و اندازه آن ها است این نکته فقط در مورد تجهیزات با کیفیت و اصالت دار که توسط گروه کارخانجات تولیدی دورانس تولید میشود صدق میکند زیرا ما از محصولاتی که ارائه میکنیم اطمینان خاطر داریم.
به عنوان مثال صندلی پدیکور ماساژور داری که ما پیشنهاد میکنیم در ایران بهترین است زیرا فقط و فقط این محصول به سالن های زیبایی بسیار لوکس چه در تهران و چه سایر استان ها پیشنهاد میشود بر اساس کاربردی که دارد و خدماتی که میتوان با آن برای مشتری ارائه داد به فروش میرسد تا هدفمند در راستای افزایش میزان کسب درآمدتان خرید کنید .

فروش انواع صندلی پدیکور

صندلی پدیکور قیمت مناسب
فروش صندلی پدیکور به روش های مختلفی انجام میشود که بسیاری از روش ها که تولید کنندگان و سایر ارائه دهندگان در کشور از آن استفاده میکنند سنتی و فرسوده است و تفکری قدیمی در پس آنها در حال اجراست.
روش فروش مجموعه ما روشی مدرن و نوین است که در راستای هدفمند سازی فروش تجهیزات آرایشگاهی که باعث افزایش بهره وری و بهینه سازی تعداد ورودی مشتریان سالن زیبایی با محصولات مناسب مهارت استاد کاران و در نتیجه داشتن خروجی خوب و رسیدگی سر وقت به نوبت های رزرو شده مشتریان مراکز زیبایی و در نتیجه افزایش کسب در آمد زیبایی کاران عزیزمان میشود .

مجموعه دورانس شما را به خرید بهترین تجهیزات آرایشی و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

علی قرنلی

مدیریت مجموعه دورانس فعالیت در حوزه های تجارت و آنلاین مارکتینگ 

مجموعه دورانس شما را به خرید بهترین تجهیزات آرایشگاهی و سالن زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید