مجموعه دورانس شما را به خرید بهترین تجهیزات آرایشی و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صندلی سرشور آرایشگاهی مراکز عرضه

آنچه در این مقاله می خوانید...

استاندارد صندلی سرشور آرایشگاهیآخرین نرخ صندلی سرشور

صندلی سرشور آرایشگاهی در نوع خود دارای مدل ها و طراحی های مختلف و منحصر به فردی است که انتخاب و خرید آن نیازمند دریافت مشاوره درباره محصول و سایر جزئیاتی که هنگام خرید این تجهیزات از نظر ریاست محترم مجموعه دورانس که از بهترین مراکز عرضه صندلی سرشور آرایشگاهی کشور میباشد بسیار مهم و کاربردی است .

بیشتر مشتریان از روی ظاهر محصولات پسند میکنند و سفارش میدهند و وقتی سفارش خود را تحویل میگیرند و مدتی کار میکنند متوجه میشوند که در انتخاب تجهیزات خود متاسفانه گول ظاهر را خورده اند و آن کارایی که نیاز داشتند را نمیتوانند از محصول داشته باشند .

استاندارد صندلی سرشور آرایشگاهی

صندلی سرشور آرایشگاهی
استاندارد صندلی سرشور از مهمترین نکاتی است که هنگام مشاوره و ثبت سفارش خود باید به آن توجه کنید در واقع وجود استاندارد بر روی محصولات نشانگر مناسب و مطمئن بودن آن محصول و تایید آن توسط اداره استاندارد ملی کشورمان و سایر استاندارد های داخلی و خارجی نیز هست.
شما حتی هنگام دریافت مشاوره و خرید صندلی های سرشور وارداتی نیز باید حتما توسط مشاوری که با شماست از اطلاعات و دارا بودن نشان های استاندارد صندلی سرشور آرایشگاهی مد نظرتان مطلع شوید و با داشتن اطلاعات کافی و خیالی راحت و آسوده اقدام به ثبت سفارش و تکمیل آن نمایید.

آخرین نرخ صندلی سرشور

آخرین نرخ صندلی سرشور
آخرین نرخ صندلی که در عنوان سرشور مورد استفاده قرار میگیرد با توجه به لوکس بودن، متوسط بودن و ساده بودن آن متفاوت است و معمولا آخرین نرخ این محصولات به صورت روزانه خدمت مشتریان عزیز مجموعه دورانس توسط مشاورین مجرب مان ارائه میگردد و از این بابت مفتخریم .
شما میتوانید برای اطلاع از این نرخ ها و قیمت ها در هر نقطه ای از سرزمینمان که هستید با مشاورین ما تماس بگیرید و با انتخاب نوع محصول مد نظرتان و درمیان گذاشتن با مشاورین مجموعه دورانس از آخرین نرخ محصولتان مطلع شوید و در فرصتی مناسب اقدام به ثبت سفارش وخرید کنید .

 

مهندس : علی قرنلی

متخصص تجهیز سالن های زیبایی

مشاور ارشد فروش

مدیر فروش

مجموعه دورانس شما را به خرید بهترین تجهیزات آرایشگاهی و سالن زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید