صادرات انواع صندلی انتظار سالنی پایتخت

از صندلی انتظار سالنی  معمولا برای استفاده در اداره‌ها، دفاتر کار، درمانگاه ها، بیمارستان ها و مطب پزشکان انجام می شود.

از طرفی هم دیگر اماکن عمومی که مراجعه کننده‌های زیادی دارند از همین صندلی ها استفاده می کنند.

به همین جهت صادرات انواع صندلی انتظار سالنی پایتخت به منظور رفع نیاز امکان مختلف ایجاد می شود این گونه صندلی ها هم بسیار مقاوم هستند و هم نظافت و تمیز کردن آنها بسیار آسان است.

جهت اطلاعات بیشتر درباره صادرات انواع صندلی انتظار سالنی پایتخت می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

صادرات انواع صندلی انتظار سالنی پایتخت

ابعاد استاندارد صندلی انتظار سالنی

ابعاد استاندارد صندلی انتظار سالنی اگر بخواهیم به نقد و بررسی ابعاد استاندارد صندلی انتظار سالنی بپردازیم ابتدا باید گفت ابعاد این نوع صندلی ها بستگی به سایز آنها که یک نفره، دو نفره، سه نفره و غیره دارد که مسلما هر چه استاندارد نوع صندلی روبه بالا باشد ابعاد هم تغییر می کند.

معمولا صندلی های انتظار پایتخت را با  پروفیل هایی از جنس فایبر گلاس می سازند  که دارای پایه های فلزی هستند و آنها را با کروم آبکاری شده ساخته اند که باعث جلا و درخشان بودن آنها شده است از این رو ضخامت ورقهایی که  آنها دارند به  یک و نیم میلیمتر می رسد و قسمت های کفی و پشتی آنها نیز از هم جدا می شوند.

صندلی های انتظار پروفیلی را به عنوان یکی  از متدوال ترین انواع صندلی  های انتظار سالنی می شناسند که شبیه آنها را در بسیاری از سالن ها موجود است.

معمولا این صندلی  ها را به جز مدل ۴ نفره در مدل های ۱ و ۲ و ۳ و ۵ نفره نیز تولید می کنند که  ابعاد استاندارد این نوع صندلی های انتظار سالنی برای هر نفر ۵۵ سانتی متر است و  برای صندلی های انتظار چهار نفره  ۲۲۰ سانتی متر طول می باشد.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت اینترنتی مجموعه ما از قیمت صندلی انتظار سالنی و ابعاد استاندارد این نوع صندلی ها مطلع شوید.

فروشگاه معتبر صندلی انتظار سالنی

فروشگاه معتبر صندلی انتظار سالنی فروشگاه  صندلی انتظار سالنی  اقدام به فروش صندلی های  درجه یک می کند  که  این دسته از صندلی ها مناسب استفاده در مکان هایی مانند فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و انواع مکان های عمومی مشابه است. در این مکان ها از صندلی های انتظار استفاده های زیادی می کنند چون این صندلی ها  نسبت به دیگر صندلی ها دارای استحکام و راحتی بیشتری هستند.
شما مشتریان گرامی می توانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه فروشگاه معتبر صندلی انتظار سالنی به وب سایت اینترنتی مجموعه ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید