سفارش صندلی جکی میکاپ ارزان

برای  ثبت سفارش صندلی جکی میکاپ و انتخاب بهترین نوع آن که قیمتی متناسب با قیمت مد نظر شما باشد باید دقت و اطلاعات کافی دررابطه با صندلی جکی میکاپ مورد نظرتان را داشته باشید.

از این رو شما میتوانید از طریق ارتباط گرفتن با مشاورین مجرب مجموعه دورانس و یا با پرکردن فرم های درخواست مشاوره و فروش ، نسبت به دریافت مشاوره قبل از خرید و داشتن انتخابی مناسب اقدام فرمایید.

اجزای تشکیل دهنده صندلی جکی

اجزای تشکیل دهنده صندلی جکی
صندلی های جکی میکاپ دارای اجزای مختلفی میباشند که از مهم ترین و کاربردی ترین اجزای صندلی جکی میتوان به پایه  صندلی جکی اشاره کرد که انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم داشت .

از انواع مختلف پایه صندلی جکی که با توجه به سلیقه و نیاز مشتریان که متناسب با دکوراسیون ،راحتی مشتریانشان ،راحتی و سهولت در حمل و جابجایی صندلی انتخاب میشود میتوان به :

  • پایه پنج پر جکی
  • پایه قالب دار جکی
  • پایه ثابت جکی

اشاره کرد که موارد استفاده مختلفی دارد ، تمامی این اجزا با سلیقه شما و طبق نیاز مشتریان بصورت ثبت سفارش عمده و جزئی  در مجموعه دورانس انجام شده و در موعد مقرر تحویل مشتریان عزیزمان میگردد.

نرخ روز صندلی میکاپ جکی

نرخ روز صندلی میکاپ جکی
مجموعه دورانس در این رابطه مشاورانی را از افراد مجرب و با تجربه جهت ارائه بهترین مشاوره های قبل از خرید و صدور پیشنهادات مناسب و هدفمند در زمینه تجهیز آرایشگاه زیبایی ، آرایشگاه های مردانه ، کلینیک های زیبایی ، مراکز زیبایی ، مراکز آموزش زیبایی ،سالن های زیبایی و آکادمی های زیبایی انتخاب و برگزیده است .در بحث قیمت گذاری و نرخ صندلی میکاپ عوامل بسیاری موثر هستند که با توجه  به آن ها  و بر آورد مواد اولیه بکار گرفته شده در تولید و مونتاژ آن و آلیاژ بدنه صندلی نرخ قیمتی مختلفی وجود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید