تولید کننده صندلی جکی میکاپ تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع صندلی جکی میکاپ با قابلیت تنظیم ارتفاعقیمت روز صندلی جکی میکاپ آرایشگاه

تولید کننده های تجهیزات آرایشگاهی بسیاری در سطح استان‌ها وجود دارند که اقدام به پخش صندلی جکی میکاپ می کنند. این تولید کننده ها جهت توزیع این محصول در بازار، آن را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

تولید کننده صندلی جکی میکاپ تهران

انواع صندلی جکی میکاپ با قابلیت تنظیم ارتفاع

انواع صندلی جکی میکاپ با قابلیت تنظیم ارتفاع

صندلی جکی میکاپ آرایشگاهی دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد. این صندلی ها یک نوع صندلی راحت است که در آرایشگاه ها کاربرد بسیار زیادی دارند. این محصول در رنگ های متنوع به بازار عرضه شده است و می‌تواند با تنوع بسیاری که دارد موجب شکیل تر شدن محیط آرایشگاه های شما شود .

به دلیل اینکه این محصول دارای جک گازی با قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد، برای هر دو گروه هدف خود یک انتخاب ایده آل به شمار می‌رود. چرا که با این قابلیت هم آرایشگر و هم مشتری در پوزیشن مناسبی قرار می گیرند و هر دوی آنها احساس راحتی خواهند کرد.

تنظیم ارتفاع صندلی جکی با استفاده از یک اهرم که در کنار آن تعبیه شده است صورت می پذیرد. در پایین این صندلی ها یک رکاب انتگرالی قرار داده شده است که پا روی آن قرار بگیرد و در حین کار به مشتری راحتی بیشتری بدهد.

در گذشته که قابلیت تنظیم ارتفاع روی صندلیهای آرایشگاهی وجود نداشت، هم مشتری و هم کارکنان آرایشگاه با سختی های بسیاری مواجه می شدند. ولی امروزه با استفاده از این صندلی ها هر دوی این افراد با راحتی بیشتری خدمات ارائه می‌دهند و خدمات دریافت می‌کنند.

پایه اصلی این نوع صندلی ها یک صفحه فولادی پرس کاری شده است. استفاده از این صفحه در تهیه این صندلی ها موجب می‌شود که این صندلی دارای ایستایی و تعادل بیشتری گردد.

قیمت روز صندلی جکی میکاپ آرایشگاه

قیمت روز صندلی جکی میکاپ آرایشگاه

قیمت روز صندلی جکی میکاپ آرایشگاهی بسیار متنوع می باشد. دلیل این تفاوت در قیمت به دلیل تفاوت قیمت برندهای مختلفی می باشد که این محصول را به بازار عرضه داشته اند. حتی ممکن است محصولات یک برند نیز دارای تفاوت در قیمت باشند.

دلیل آن هم به خاطر مواد اولیه مصرفی در تهیه و تولید این صندلی ها می باشد. چرا که چنانچه جهت تولید این صندلی ها از مواد درجه یک و با کیفیت و مرغوب استفاده گردد، قیمت آن نسبت به دیگر محصولات بالاتر می‌رود.

همچنین این مسئله به صورت برعکس نیز صادق است. یعنی چنانچه جهت تولید این صندلی ها از مواد بی کیفیت و درجه پایین استفاده شود، قیمت صندلی جکی به تناسب پایین می‌رود. در نتیجه چنانچه قصد خرید صندلی با کیفیت دارید، می‌بایست این نکته را مد نظر قرار دهید که نوع با کیفیت آن را انتخاب نمایید تا برای شما کارآمدتر شود.

مجموعه دورانس شما را به خرید بهترین تجهیزات آرایشگاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *